نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: میشه بهم امید بدین؟

2879
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بهم امید بدین؟

سلام. دوستان حالم اصلا خوب نیست انقدرم تنها هستم که کسی رو نداشته باشم باش حرف بزنم یا ارومم کنه ازتونم نمیخوام جای اون شخصو واسم پر کنین فقط میخوام یه لطفی در حقم کنین و دعا کنین واسم و یکم بهم امید بدین خیلی تو شرایط سختیم خیلی..

دعاتون میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : میشه بهم امید بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A boy نمایش پست ها
    سلام. دوستان حالم اصلا خوب نیست انقدرم تنها هستم که کسی رو نداشته باشم باش حرف بزنم یا ارومم کنه ازتونم نمیخوام جای اون شخصو واسم پر کنین فقط میخوام یه لطفی در حقم کنین و دعا کنین واسم و یکم بهم امید بدین خیلی تو شرایط سختیم خیلی..

دعاتون میکنم
    سلام من تاپیک قبلی شمارو خوندم و فکر میکنم نظر دیگران برات خیلی مهمه واسه همین از اعتماد به نفس پایینی برخوداری به حدی که نمیتونی برای خودت زندگی کنی و دنبال علایقت بری و همش میترسی که کاری رو انجام بدی و اشتباه باشه و مورد مواخده و سرزنش قرار بگیری.
    ببین اگر قرار باشه که زندگی شما شبیه زندگی بقیه باشه دیگه چه نیازی به وجود افراد تکراری بود!!! هرکسی یک بار فرصت زندگی کردن داره و بهتره در این مسیر راهی رو بره که خودش برای زندگی خودش تصمیم میگیره و اون راه خوشحالش میکنه و بهش علاقه داره واگر تنها یک نفر در این دنیا بتونه از پس کار خاصی بربیاد در نتیجه همه میتونن اونکارو انجام بدن . پس مطمن باش شما هم از پس هر کاری بر میاید وهیچ کار غیر ممکنی وجود نداره و فقط نیاز هست که بخواید و تلاش کنید و بقیشو به خدا بسپارید. عاملی که ب باعث خوشحالی میشه و احساس مفید بودن در شما ایجاد میکنه ، تلاشی هست که در جهت علایق و اهدافتون انجام میدید . و مطمن باشید علایق شما و کاری که شما دوست دارید، جامعه بهش نیاز داره .
    دیکران نمیتونن به شما جهت و مسیر رو نشون بدن و براتون هدف تعیین کنن . چون از علایق و استعداد شما خبر ندارن . تنها و تنها شما هستید که دقیقا میدونید چی شمارو خوشحال میکنه و استعدادشو دارید .
    سعی کنید خودتون به خودتون انگیزه و روحیه بدین . تا شما به خودتون اهمیت ندین و خودتونو اهدافتونو دوست نداشته باشید کسی هم شمارو نمیبینه و بهتون اهمیت نمیده .
    اشتباه کردن ، شکست خوردن، زمین خوردن، بلد نبود، بی تجربگی بخشی از زندگی هست و باید قبولش کنیم و هدف اینه که خودمونو کامل کنیم . هیچ کس کامل و بدون نقص افریده نشده و همه اومدیم که خودمونو بسازیم و کامل کنیم . وقشنگی زندگی هم به اینه که وقتی زمین میخوری بلافاصله بلند میشی و حس میکنی که چقدر قوی هستی که تونسی که بعد از هر شکستی لبخند بزنی و به دنیا بگی ، من خیلی قوی تر از اونیم که بخام جا بزنم و کنار بکشم.
    شما میتونی افسرده و ناامید باشی و تصمیم بگیری که یکسال دیگه دوسال دیگه یا چن سال دیگه خوب بشی و بالاخره حرکت کنی و تلاش کنی ولی دیگه هیچ وقت سنی که الان هستید تکرار نمیشه و فقط یکبار هر ثانیه از زندگیتون رو تجربه میکنید . فقط یکبار تاریخ 23 مرداد سال 98 وجود داره و دیگه این زمان به تاریخ میپونده میتونید خاطره ای که ازین لحظه رو در ذهتتون ثبت کنید یک چهره ناراحت افسرده باشه یا چهره با انگیزه با انرژی که یه هدف مطابق با خواستتون رو داره دنبال میکنه .
    راهی که برای پیدا کردن و شناسایی استعدادتون بهتون پیشنهاد میکنم : کتاب خوندن ، سرچ کردن ، دیدن فیلم های اموزشی مرتبط با اهدافتون، صحبت کردن با افراد متبحر در زمینه اهدافتون، رفتن به شرکت ها دانشگاه ها کارخونه ها مراکز مختلف برای اینکه از نزدیک از اینده رشتتتون باخبر بشید و بیشتر تشویق بشید که تلاش کنید
    و سعی کنید در این مسیر هم با کسی صمیمی نشید مگر اینکه واقعا مطمن باشید که هیچ حسادت و رقابتی بینتون وجود نداره که به ندرت دوست واقعی پیدا میشه.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

دعاتون میکنم
    سلام
    تو چه زمینه ای بهت امید بدیم؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

5. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    دوست عزیز شما توی این جمع تنها نیستی و امثال من زیاد هستن که توی غم و شادی باهات شریک بشن
    من نمیدونم و وقت نداشتم مثل کاربر محترم الی 2 پستهای قبلیتونو بخونم اما میتونم یک نکته بهتون یا آوری کنم بابت امید دادن
    هزار بار هم براتون تایپک کنم و شما بخونی که امیدوارم اونی بشه که دلت میخواد به اندازه خود بزرگ بینی به شما کمک نمیکنه
    خود بزرگ بینی شما یعنی اینکه به خودت ثابت کنی توان استارت و حرک به سمت هدف رو داری و میتونی به دستش بیاری
    توی این مسیر تا مقصد پستی و بلندیهای هست که باید با شهامت ازشون عبور کنی
    موارد دلسرد کننده ای هست باید برای رسیدن به هدف نادیده گرفته بشن چون هدف شما انقدری دلگرم کنده بوده براتون که شمارو به حرکت درآورده و دلسردی برای رسیدن هیچ معنی و مفهومی نداره
    به توانایی'هاتون تکیه کنید که به دلگرمی اون استقامت شما بالا بره برای رسیدن
    در آخر به این نتیجه میرسیم امیدی که شما جستجو میکنی توی دستاته. مثال : انسان اگر اراده کنه کوهو از جاش بلند میکنه
    امیدوارم مفید باشه برات
    بهترینهارو در مسیر زندگیت برات آرزو میکنم
    یا حق
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام من تاپیک قبلی شمارو خوندم و فکر میکنم نظر دیگران برات خیلی مهمه واسه همین از اعتماد به نفس پایینی برخوداری به حدی که نمیتونی برای خودت زندگی کنی و دنبال علایقت بری و همش میترسی که کاری رو انجام بدی و اشتباه باشه و مورد مواخده و سرزنش قرار بگیری.
    ببین اگر قرار باشه که زندگی شما شبیه زندگی بقیه باشه دیگه چه نیازی به وجود افراد تکراری بود!!! هرکسی یک بار فرصت زندگی کردن داره و بهتره در این مسیر راهی رو بره که خودش برای زندگی خودش تصمیم میگیره و اون راه خوشحالش میکنه و بهش علاقه داره واگر تنها یک نفر در این دنیا بتونه از پس کار خاصی بربیاد در نتیجه همه میتونن اونکارو انجام بدن . پس مطمن باش شما هم از پس هر کاری بر میاید وهیچ کار غیر ممکنی وجود نداره و فقط نیاز هست که بخواید و تلاش کنید و بقیشو به خدا بسپارید. عاملی که ب باعث خوشحالی میشه و احساس مفید بودن در شما ایجاد میکنه ، تلاشی هست که در جهت علایق و اهدافتون انجام میدید . و مطمن باشید علایق شما و کاری که شما دوست دارید، جامعه بهش نیاز داره .
    سلام. اول مرسی که کامنت گذاشتین و تاپیک قبلیمم خوندین.
    دقیقا نظرات بقیه خیلی مهمه خییلی حتی تو کوچک ترین موارد. چون از بچگی فقط آسیب روحی خوردم همش انتقاد شده ازم همش و همش و همش. میتونم بگم یادم نمیاد یه بار شده باشه یکی ازم تعریف کنه. حتی تو همون بچگیام که اعتماد به نفسم شکل بگیره. همش مسخره شدم همش انتقاد شده ازم واسه اینه که انقد نظر بقیه مهمه واسم. چون میترسم یه جوری باشم یه جوری رفتار کنم کاری کنم که دوباره انتقاد کنن ازم، مورد تمسخر قرار بگیرم.

من نمیخوام زندگیم شبیه شخص خاصی بشه. میخوام شبیه اکثریت بشه، میخوام زندگیم مثل بقیه ادما باشه.. پررو و خوشحال و بیخیال و..

8. کاربران زیر از A boy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما توی این جمع تنها نیستی و امثال من زیاد هستن که توی غم و شادی باهات شریک بشن
    من نمیدونم و وقت نداشتم مثل کاربر محترم الی 2 پستهای قبلیتونو بخونم اما میتونم یک نکته بهتون یا آوری کنم بابت امید دادن
    هزار بار هم براتون تایپک کنم و شما بخونی که امیدوارم اونی بشه که دلت میخواد به اندازه خود بزرگ بینی به شما کمک نمیکنه
    خود بزرگ بینی شما یعنی اینکه به خودت ثابت کنی توان استارت و حرک به سمت هدف رو داری و میتونی به دستش بیاری
    توی این مسیر تا مقصد پستی و بلندیهای هست که باید با شهامت ازشون عبور کنی
    موارد دلسرد کننده ای هست باید برای رسیدن به هدف نادیده گرفته بشن چون هدف شما انقدری دلگرم کنده بوده براتون که شمارو به حرکت درآورده و دلسردی برای رسیدن هیچ معنی و مفهومی نداره
    به توانایی'هاتون تکیه کنید که به دلگرمی اون استقامت شما بالا بره برای رسیدن
    در آخر به این نتیجه میرسیم امیدی که شما جستجو میکنی توی دستاته. مثال : انسان اگر اراده کنه کوهو از جاش بلند میکنه
    امیدوارم مفید باشه برات
    بهترینهارو در مسیر زندگیت برات آرزو میکنم
    یا حق
    ممنون

10. کاربران زیر از A boy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

سلام. اول مرسی که کامنت گذاشتین و تاپیک قبلیمم خوندین.
    دقیقا نظرات بقیه خیلی مهمه خییلی حتی تو کوچک ترین موارد. چون از بچگی فقط آسیب روحی خوردم همش انتقاد شده ازم همش و همش و همش. میتونم بگم یادم نمیاد یه بار شده باشه یکی ازم تعریف کنه. حتی تو همون بچگیام که اعتماد به نفسم شکل بگیره. همش مسخره شدم همش انتقاد شده ازم واسه اینه که انقد نظر بقیه مهمه واسم. چون میترسم یه جوری باشم یه جوری رفتار کنم کاری کنم که دوباره انتقاد کنن ازم، مورد تمسخر قرار بگیرم.

من نمیخوام زندگیم شبیه شخص خاصی بشه. میخوام شبیه اکثریت بشه، میخوام زندگیم مثل بقیه ادما باشه.. پررو و خوشحال و بیخیال و..
    عزیز میشه بپرسم چندسالتونه و این تجربیات تلخ که از بچگی داشتین ایا محدود به دوران کودکی بودن یااینکه تا نوجوونی شمام امتداد پیدا کردن؟

ازتون پرسیدم تو چه زمینه ای امید میخواین اما پاسخ ندادین!

وقتی تاپیک مستقل ایجاد کردین تحت عنوان: میشه بهم امید بدین

پس بهتره که یه مقدار راجع به احوالاتتون داخل همین تاپیک توضیح بدین
    نه که ما رو ارجاع بدین به تاپیک قبلیتون!

برخلاف بعضی اعضا انجمن که وقتشون بازه و ده تا تاپیک قبلی شما رم میتونن بشینن بخونن من متاسفانه خیلی درگیر مشکلات مختلف هستم و به لحاظ جسمی هم حالم مساعد نیست
    الانم دارویی که واسم حیاتیه تو کل استان نایاب شده و من با ریسک حمله قلبی پشت سیستم نشستم که به شما کمک کنم(درحالیکه حتی تو شرایط ایمن هم این وظیفه من نیست بلکه لطف منه به شما دوستان مسلمون)
    پس بهتر میشد اگه توضیحات لازم رو داخل همین تاپیک میدادین چون اصلا فرصتشم ندارم برم تاپیکهای قبلی شما رو بخونم

بهرحال باتوجه به اونچه اینجا نوشتین و اینکه دوست دارین زندگیتون شبیه اکثریت باشه کاملا حق دارین
    بدیهیه که هیچ ادم عاقلی دوست نداره خلاف نورم اکثریت زندگی کنه مگر اینکه بطور کاملا استثنایی صاحب یه ثروت افسانه ای و شرایط مالی فوق العاده عالی باشه که وضعیت مالیش باعث بشه شرایط و سبک زندگیش متفاوت از اکثریت جامعه باشه
    وگرنه غیر ازین باشه نمیشه متفاوت بودن رو هیچجوری توجیه کرد

ثروت افسانه ای که نه من دارم نه شما نه هیچکس دیگه مگر یه اقلیت بسیار انگشت شمار..
    پس نتیجه میشه که شما بایستی الگوهای متعارف جامعه مدرن رو شناسایی کنین و خودتون رو به اون الگوها نزدیک کنین

لطف کنین به صورت موردی(مثلا ۵ تا مورد) تفاوتهای زندگیتونو از اکثریت نام ببرین که بررسی کنیم ببینیم چطوری میشه شما رو به اون الگوها نزدیک کرد
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.
    کاری به مشکلتون و مسائل مختلف و ... ندارم
    این زمونه هم کسی نیس که مشکل نداشته باشه همه داریم منتهی چیزی که صدای ابو زیبا کرده صخره ها و سنگ های مانع تو مسیر آبن...

به سهم خودم : دعا میکنم و امیدوارم و امّید دارم که حال دلتون : " همین الان یهویی بی هیچ دلیل خوب و عالی شه بهتر شه"

ارادت فراوان

13. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    عزیز میشه بپرسم چندسالتونه و این تجربیات تلخ که از بچگی داشتین ایا محدود به دوران کودکی بودن یااینکه تا نوجوونی شمام امتداد پیدا کردن؟

برخلاف بعضی اعضا انجمن که وقتشون بازه و ده تا تاپیک قبلی شما رم میتونن بشینن بخونن من متاسفانه خیلی درگیر مشکلات مختلف هستم و به لحاظ جسمی هم حالم مساعد نیست
    الانم دارویی که واسم حیاتیه تو کل استان نایاب شده و من با ریسک حمله قلبی پشت سیستم نشستم که به شما کمک کنم(درحالیکه حتی تو شرایط ایمن هم این وظیفه من نیست بلکه لطف منه به شما دوستان مسلمون)
    پس بهتر میشد اگه توضیحات لازم رو داخل همین تاپیک میدادین چون اصلا فرصتشم ندارم برم تاپیکهای قبلی شما رو بخونم

بهرحال باتوجه به اونچه اینجا نوشتین و اینکه دوست دارین زندگیتون شبیه اکثریت باشه کاملا حق دارین
    بدیهیه که هیچ ادم عاقلی دوست نداره خلاف نورم اکثریت زندگی کنه مگر اینکه بطور کاملا استثنایی صاحب یه ثروت افسانه ای و شرایط مالی فوق العاده عالی باشه که وضعیت مالیش باعث بشه شرایط و سبک زندگیش متفاوت از اکثریت جامعه باشه

ثروت افسانه ای که نه من دارم نه شما نه هیچکس دیگه مگر یه اقلیت بسیار انگشت شمار..
    پس نتیجه میشه که شما بایستی الگوهای متعارف جامعه مدرن رو شناسایی کنین و خودتون رو به اون الگوها نزدیک کنین

لطف کنین به صورت موردی(مثلا ۵ تا مورد) تفاوتهای زندگیتونو از اکثریت نام ببرین که بررسی کنیم ببینیم چطوری میشه شما رو به اون الگوها نزدیک کرد
    بله میدونم وظیفتون نیست خیلیم لطف میکنین که وقت میزارین و کامنت میزارین. من به تاپیک های قبلیم ارجاء ندادم. ایشون خودشون لطف کردن و خوندنشون. امیدوارم حالتون سریع خوب بشه.

15. کاربران زیر از A boy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

تاپیکم کلی بود ولی درسته شاید بهتر بود یکم توضیح میدادم.

20 سالمه. تا نوجوونی هم بوده حتی الان هم گاها تجربه میکنم.

17. کاربران زیر از A boy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته حرفاتون.
    اجتماعی نیستم. حتی با خانوادم هم نمیتونم ارتباط خوبی برقرار کنم کلا با ارتباط برقرار کردن مشکل دارم! چون منزوی بودم و دور از اجتماع. مشکل اصلیمم همینه.
    خودمو باور ندارم خودمو اونقد که باید دوست ندارم. اعتماد به نفس کافیم ندارم. همیشه بقیه رو سرتر از خودم میدونم فک میکنم حق با اوناست همیشه! قدرت درکم خیلی بالاست ینی وقتی از دست کسی عصبیم زود مهربون و بیخیالش میشم!
    تنهام، خیلی تنهام. تقریبا هیچ دوستی ندارم غیر دو سه تا دوست مجازی. و واسه اینم بیشتر اوقات خونم.

اصلا دوس ندارم اینجا خودمو تحقیر کنم و واسه اینم اینارو نمینویسم اومدم اینجام تا یکمیم شده واسه بهتر شدنم تلاشی کرده باشم.
    ویرایش توسط A boy : 08-16-2019 در ساعت 02:10 PM

19. کاربران زیر از A boy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    کاری به مشکلتون و مسائل مختلف و ... ندارم
    این زمونه هم کسی نیس که مشکل نداشته باشه همه داریم منتهی چیزی که صدای ابو زیبا کرده صخره ها و سنگ های مانع تو مسیر آبن...

به سهم خودم : دعا میکنم و امیدوارم و امّید دارم که حال دلتون : " همین الان یهویی بی هیچ دلیل خوب و عالی شه بهتر شه"

ارادت فراوان
    قبول دارم.
    ممنونم لطف کردین.

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

درسته حرفاتون.
    اجتماعی نیستم. حتی با خانوادم هم نمیتونم ارتباط خوبی برقرار کنم کلا با ارتباط برقرار کردن مشکل دارم! چون منزوی بودم و دور از اجتماع. مشکل اصلیمم همینه.
    خودمو باور ندارم خودمو اونقد که باید دوست ندارم. اعتماد به نفس کافیم ندارم. همیشه بقیه رو سرتر از خودم میدونم فک میکنم حق با اوناست همیشه! قدرت درکم خیلی بالاست ینی وقتی از دست کسی عصبیم زود مهربون و بیخیالش میشم!
    تنهام، خیلی تنهام. تقریبا هیچ دوستی ندارم غیر دو سه تا دوست مجازی. و واسه اینم بیشتر اوقات خونم.

اصلا دوس ندارم اینجا خودمو تحقیر کنم و واسه اینم اینارو نمینویسم اومدم اینجام تا یکمیم شده واسه بهتر شدنم تلاشی کرده باشم.
    خب پس بنظر میاد مشکل اصلیتون عدم توانایی ارتباط برقرار کردن با دیگران باشه
    و متاسفانه همین شما رو متفاوت از دیگران کرده
    ایا غیر از خانواده تلاش کردین با بقیه مردم ارتباط بگیرین و بازم ناموفق بودین؟!

ببین دقت کن شاید خانواده شما بخاطر اخلاق و فرهنگ خاصی که بر اونا حاکمه نمیتونن یا نمیخوان با شما ارتباط بگیرن
    ایا سایر مردم رو هم امتحان کردین؟

مثلا دوستان باشگاه بدنسازی؟
    ارایشگری که ریشتونو اصلاح میکنه؟
    بچه محلها؟
    و..

الان ضروریترین و کلیدی ترین مساله واستون اینه که دوست پیدا کنین

از همین امروز میتونین شروع کنین
    به یکی از بچه محلهاتون پیشنهاد بدین باهم برین کافه سنتی
    چایی و قلیون و..
    بگین بخندین
    شوخیهای پسرونه خیلی خفن..

اگه احیانا از اونجور شوخیها بلد نیستین یه کانال تو تلگرام سرچ کنین بنام:
    ش.و.م.ب.و.ل.ی.س.م

البته من با حروف مقطع نوشتم چون بهرحال تاپیک عمومیه
    همین کلمه رو بصورت کامل تو تلگرام سرچ کنین و عضو اون کانال بشین

هیچی با دعا و امید الکی درست نمیشه
    شما یه جوونی باید شاد باشی و لذت ببری
    این زندگی مال توئه و قرارم نیس تکرار بشه
    پس هرکاری میتونی بکن که در حد اعلا درجه لذت ببری
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

22. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

و همین الان جای شما خالی دوتا پیک به سلامتی شما دوستان زدم!
    من با وجود بیماری قلبی طبق نظر پزشک و با رعایت توصیه های ایشون اینکارو میکنم که هم خطری واسم نباشه هم از تایمم لذت ببرم

شمام سعی کن از زندگیت حظ وافر ببری
    این تایمی که داره میگذره تایم شماست و یادت باشه که عقربه ها هیچوقت به عقب برنمیگردن
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

امید همه آدما باید به خدا باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد